Новини
- Новини та події
- Новини та події
Затверджено Стратегію розвитку Демидівської ОТГ.
Затверджено Стратегію розвитку Демидівської ОТГ
Сесія Демидівської селищної ради.
14 грудня 2018 року відбулося перше пленарне засідання 13 сесії 7 скликання Демидівської селищної ради.
Підготовка до зимового періоду.
12 грудня селищний голова Віктор Іщук та начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Степан Ярош провели перевірку готовності особового складу та спецтехніки КП «ВУЖКГ» та філії "Млинівський райавтодор" Демидівський дорожній ремонтний пункт до дій у зимовий період. В Демидівський селищній раді створений запас паливно-мастильних матеріалів на випадок зимової стихії та надзвичайних ситуацій. Цього року за підтримки селищної ради було закуплено оснащення для снігоприбиральної техніки ВУЖКГ (гуми, акумулятори, комплектуючі гусениць), яка буде обслуговувати дороги громади взимку, провели тестування технічних засобів.
Проведено ліквідацію 5 стихійних сміттєзвалищ.
Протягом 6-7 грудня 2018 року за дорученням Демидівського селищного голови Віктора Іщука проведено ліквідацію 5 стихійних сміттєзвалищ на території с.Ільпибоки та 3 на території с.Рудка. Для ліквідації було задіяно бульдозер Демидівського ВУЖКГ. Слід відмітити, що з приводу облаштування сміттєзвалищ неодноразово зверталися жителі вказаних населених пунктів, але через несправність техніки цю проблему до цих пір не вдалося вирішити. Незважаючи на зимову погоду це питання було вирішене.
У Демидівці відбулося засідання Ради регіонального розвитку.
Децентралізація – це передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування. Реформа децентралізації проводиться для того, щоб наблизити владу до людей. На сьогодні -це одна із найбільш успішних реформ для швидкого та ефективного вирішення місцевих проблем. Ініціатором проведення цих реформ в районі є депутат Верховної Ради Олександр Дехтярчук.
Cвяткування Дня місцевого самоврядування.
7 грудня 2018 року в КЗ "Будинку Культури» Демидівської селищної ради відбулося святкування Дня місцевого самоврядування. З цієї нагоди у затишній залі зібралися працівники Демидівської селищної ради, місцеві депутати, в.о. старост сіл, мешканці селища, ЗМІ. Селищний голова щиро привітав усіх причетних до діяльності органів місцевого самоврядування та подякував за самовіддану працю на благо громади. Віктор Іщук зазначив, що в Україні День місцевого самоврядування, професійне свято всіх, хто за покликом серця, обраний волею народу представляє і захищає інтереси своїх виборців, жителів територіальних громад. Це свято притаманного українцям способу життя в основі якого – самоврядне суспільство. -"Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти громаду, знати її проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення. Ваші ініціативи, вимоги і пропозиції знаходили підтримку і втілювались у життя. І надалі будьте принциповими у відстоюванні інтересів громади. Сьогодні, як ніколи, Україні потрібне згуртування нації. Все, що відбувається є уроком для нашого народу, і ми маємо збагнути, що тільки у єдності зможемо досягти кращого життя для всіх і кожного". - висловився голова, і побажав, щоб цей святковий день додав всім натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, щоб панула злагода у діях, мудрість – у думках, спокій – у домівках. Потрібно жити з добром у душі до людей і почуттям гідності за свій народ.









