Фото без опису

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять дітей України, які загинули від рук, куль, розірваних ракет і бомб ворога. Сльози, відчай, біль, злість і ненависть! Це те, що відчуває кожен з нас. Знищується народ. Знищується нація. Знищується основна цінність – наше майбутнє. Відібрані, скалічені життя наших дітей – це незгоєні довічні рани України.

Цей день є не лише днем скорботи, а й нагадуванням усьому світові про те, що діти мають жити під мирним небом, а не ставати жертвами війни.

Схилімо голови у хвилині мовчання та запалімо свічку пам’яті за маленьких українців, чиї життя забрала війна.

Пам’ятаємо. Не забудемо. Не пробачимо.