За підсумками п’яти місяців 2024 року з легальних доходів мешканців Демидівської та Боримельської громад до бюджетів усіх рівнів сплачено 22,2 млн гривень ПДФО. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету цього податку зросли на 1,5 млн гривень

 

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 17,5 млн гривен, що перевищує минулорічні показники на 1,2 млн гривень..

 

До державного бюджету платники перерахували 4,7 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Цьогорічні показники перевищили надходження  минулого року на 329 тисгривень

 

Нагадаємо, що податковий агент, зобов’язаний своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб із суми оподатковуваного доходу працівника (зокрема, зарплати) за його рахунок, використовуючи ставку 18%. 

 

Якщо оподатковуваний дохід нараховано, але не виплачено, податок на доходи фізичних осіб підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у термін не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»