Фото без описуУ с.  Хрінники на другий день святої Трійці, вшанували світлу пам'ять вояків УПА уродженців села та всіх героїв-патріотів, які мужньо боролися за незалежну, сильну  державу Україну.
В урочистостях взяли участь селищний голова Сергій Радченко та заступник селищного голови Анатолій Бондар, активісти громади та жителі села Хрінники. Поминальну панахиду за загиблими відслужив отець Свято-Михайлівської церкви ПЦУ с.Хрінники Петро Коваль. До пам’ятників загиблим воїнам УПА було покладено квіти.
Про героїчне минуле нашого народу до присутніх заходу звернувся Сергій Радченко та поклав квіти на могили загиблих воїнів УПА. На закінчення заходу учні Хрінницького ліцею прочитали вірші, присвячені героям УПА, які відали своє життя за свободу і Незалежність нашої України.
Пам'ять про тих, хто поклав своє життя заради миру та спокою на нашій землі повинна вічно жити в наших серцях.