Малий бізнес Демидівської та Боремельської громад поповнив місцеві скарбниці на 4,7 млн гривень єдиного податку

За січень-квітень 2023 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боремельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 4744 тис гривень єдиного податку.

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи – підприємці, які сплатили  2943 тис гривень. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 95 тис гривень єдиного податку. Від суб’єктів господарювання, які перебувають на четвертій групі  спрощеної системи оподаткування, до бюджетів громад надійшло 1706 тис гривень.

Нагадаємо, що єдиний податок – платіж, який спрямовується в повному обсязі до місцевих скарбниць. Відтак територіальні громади можуть його використовувати для розвитку своєї інфраструктури.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»