Обласний  етноконкурс «Вифлеємська зірка»

З 19 грудня 2022 року по 13 січня 2023 року,  в рамках проєкту «Арттерапія для дітей війни», навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області був проведений обласний етноконкурс колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА»  серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти.

Конкурс проходив з метою залучення учнівської молоді до вивчення та збереження фольклору, як першооснови національної культурної спадщини, виявлення, підтримки кращих художніх колективів.

Цьогоріч  участь в Конкурсі прийняли 80 учасників, серед них і вихованці вокального гуртка «Візерунок» (керівник Тетяна Погранична) Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради – Дарина Новіцька та Владислав Легенюк, які зайняли  III місце у середній віковій категорії номінація «Ансамблі, гурти, хорові та фольклорні колективи» та  нагороджені дипломом Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Бажаємо нашим вихованцям та їх наставнику нових перемог.