Фото без опису

Департамент кіберполіції Національної поліції України спрямовує зусилля щодо протидії російській агресії в мережі «Інтернет», зокрема, кіберполіцією створено платформу «MRIYA», яка спрямована на протидію фейковим та проросійським ресурсам, а також протидії кремлівським медіапропагандистам, оскільки на даний час поширення правдивої інформації в мережі є критично-необхідним. На сьогодні даний проєкт являється найбільшою спільнотою, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в мережі «Інтернет».

Даний проєкт «MRIYA» StopRussiaChannel об'єднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

На сьогодні, у проєкту є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив:

- «StopRussiaChannel» https://t.me/stoprussiachannel – основний телеграм-канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування;

- @stopdrugsbot (https://t.me/stopdrugsbot) – бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами;

- «Народний месник (https://t.me/ukraine_avanger_bot) – офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію.

- гра  «Котяцький драйв» (https://bit.ly/3yBkIMW) для підняття морального духу громадян та допомога ЗСУ.

 

Презентація платформи

ВідеороликЗупинимо агресорів разом!