У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято тих - для кого нормою повсякденного життя є віддана, невтомна праця на благо людей.   Мабуть, жодна інша професія не вимагає настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця соціального працівника.

Напередодні свята, у залі засідань селищної ради відбулася святкова нарада з працівниками соціальної сфери. Селищний голова Сергій Радченко привітав присутніх з професійним святом. За багаторічну працю, сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків і високий професіоналізм відзначив Подяками:

провідного фахівця відділу надання соціальних послуг Демидівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Наталію Колесник,

головного спеціаліста служби у справах дітей Демидівської селищної ради Наталію Кривіцьку,

соціальних робітників КЗ «Турбота» Демидівської селищної ради Людмилу Бойкенич, Інну Пілат, Аліну Кочубей, Оксану Ткачук,

молодшу медичну сестру з догляду за хворими відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КЗ «Турбота» Демидівської селищної ради Галину Петрук,

швачку КЗ «Турбота» Демидівської селищної ради Наталію Саско.

Селищний голова подякував працівникам соціальної сфери за плідну роботу у період війни, адже на плечі кожного покладено чимало обов'язків з надання соціальних послуг. Побажав всім миру, щастя, здоров’я, щоб Бог вертав добро сторицею.