Демидівська селищна рада запрошує внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території нашої громади, отримати продуктові набори від міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen. Також у рамках реалізації Обласної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2018-2022 роки одночасно видаватиметься каша консервована у банці.

Видача буде проводитись починаючи з 11 серпня 2022 року щоденно з 10:00 до 16:00 год, з перервою на обід 13:00-14:00 за адресою смт Демидівка, вул. Луцька, 3 (приміщення колишньої райдержадміністрації).

При собі мати довідку ВПО та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

Для оперативного інформування щодо актуальних можливостей для ВПО, створено спільноту у Viber. Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб долучатися за посиланням.