До Демидівської громади доставлено гуманітарний вантаж вартістю 290617,28 гривні від Фонду Міжнародної Солідарності, що знаходиться у місті Варшава Республіки Польща в особі Рафала Дзецьоловського/ Solidarity Fund PL.

Нам передали електрогенератори, дефібрилятори, джгути-турнікети, голки ін’єкційні, шприци, системи  та стійки до крапельниць, аптечки, а для підтримки населення, що є жертвами російської агресії (ВПО) - продукти харчування, дитяче харчування, засоби гігієни, миючі засоби.

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати допомогу з 13 липня за адресою смт Демидівка, вул Луцька, 3. При собі мати копії довідок внутрішньо переміщених осіб на всіх членів сім’ї.

Дякуємо за  підтримку та допомогу! Працюємо заради спільної мети. Наближаємо перемогу разом!