Шановні державні службовці, вітаю Вас із професійним святом!

Професія державного службовця – це нелегка, клопітка та відповідальна праця, яка потребує бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. Саме на державних службовців покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення.

Довіра до влади починається з людей, які здатні розв'язувати повсякденні проблеми населення.

Нехай Ваш професіоналізм, досвід та відповідальність сприяють зміцненню держави та зростанню добробуту її громадян, мудрими будуть Ваші дії, виваженими та принциповими рішення, а відданість і вірність обраній справі озиваються повагою та довірою громадян.

Миру, здоров’я, добра, наснаги, вагомих успіхів у справі сумлінного служіння народу України та подальшої розбудови Української держави.

селищний голова                                        Сергій РАДЧЕНКО