Інформаційне повідомлення

про передачу в оренду на аукціоні  нерухомого майна комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради включеного до переліку першого типу

Керуючись ст.6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, прийнято рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради №714 від 23.05.2022 року  про передачу в оренду на аукціоні нежитлової будівлі – будинку відпочинку №23, трьохсекційного, загальною площею 131.5м2, що знаходиться за адресою вул.Зарічна 1ц, с.Хрінники, Рівненська обл., 35220 та перебуває на балансі комунального підприємства дитячий санаторій «Хрінники» Демидівської селищної ради Рівненської області, термін оренди 5 років, цільове використання об’єкта оренди – оздоровлення та відпочинок.

Інформація пов’язана з даним повідомленням знаходиться за посиланням