Сьогодні, 13 травня, напередодні Дня пам'яті жертв політичних репресій, що відзначається щорічно у третю неділю травня, селищний голова Сергій Радченко та заступник селищного голови Анатолій Бондар поклали квіти до пам’ятного знаку, вшанувавши пам’ять мільйонів українців, розстріляних, засланих у концтабори та репресованих за політичні погляди. На разі, достеменно невідомою залишається цифра людських життів та доль, загублених тоталітарним режимом. Деякі дослідники вважають, що за час правління більшовицько-комуністичного режиму в Україні було заарештовано більше півтора мільйона осіб, з яких понад 50% українців. Багатьох із них було розстріляно, всі інші пройшли тюрми, заслання, каторгу, табори, примусово побували в психіатричних закладах.

Чи можемо ми забути? Пробачити? Ніколи!

Оскільки, рашиське зло знову намагається розірвати Україну, нав'язати свій «руський мир», що відбирає життя в нашого Майбутнього - наших дітей. Російський агресор використовує ті ж самі методи знищення української нації, як і в минулому.

Наше завдання – пам'ятати… Пам’ятати задля тих, хто віддав життя за Україну… Ми схиляємо голови, віддаючи шану усім, хто відстоював та відстоює свою національність, віру, громадянську позицію. Допоки ми пам’ятаємо Україну не здолати.