Фото без опису

 1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бакалейку О.Ф.
 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бакуну В.І.
 3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) безоплатно у власність гр. Бондарук І.І.

 4. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Бурачук Т.Р. для ведення особистого селянського господарства

 5. Про внесення змін в пункт 1 рішення Демидівської селищної ради від 01.10.2020 № 2041

 6. Про внесення змін в рішення Демидівської селищної ради від 20 березня 2020 року № 1575

 7. Про внесення змін в рішення Демидівської селищної ради від 01 жовтня 2020 року № 2082

 8. Про затвердження технічної документації та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Галузі Л.Д. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 9. Про затвердження технічної документації та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Голотюк В.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 10. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Голотюк В.В. для ведення особистого селянського господарства

 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 15 років земельної ділянки гр. Грязіній Л.О.

 12. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 10 років гр. Дишкант Т.А.

 13. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Дишкант Т.А.

 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) безоплатно у власність гр. Довгаюк Є.Г.

 15. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Друзюку Б.О. для ведення особистого селянського господарства

 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Друзюк О.С.

 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) безоплатно у власність гр. Заверусі О.Г.

 18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Зінчуку О.Ф.

 19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 49 років земельної ділянки гр. Іващук В.О.

 20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Ковальчуку О.А.

 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Коритнюк А.В. для ведення особистого селянського господарства

 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 7 років земельної ділянки гр. Криці Л.Л.

 23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Круглику А.В.

 24. Про внесення змін в пункт 1 рішення Демидівської селищної ради від 24 червня 2020 року № 1728

 25. Про внесення змін в пункт 1 рішення Демидівської селищної ради від 24 червня 2020 року № 1729

 26. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кухаруку Р.П. для ведення особистого селянського господарства

 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лагнюк Н.С., Боруцькій Т.С., Осауленко Г.Ф.

 28. Про затвердження технічної документації та надання земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність гр. Мельничуку О.В., Мельничук В.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 29. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Миронця В.О. та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Миронцю І.В. для ведення особистого селянського господарства

 30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 30 років земельної ділянки гр. Невинному М.С.

 31. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Німчук Л.В. та надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок гр. Німчуку І.Є. для ведення особистого селянського господарства

 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Окуневській Л.В., цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 33. Про надання земельної ділянки в оренду строком на 10 років гр. Павелчаку П.М. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування існуючого магазину та кафе)

 34. Про погодження передачі земельних ділянок державної власності у комунальну власність

 35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Петрук У.М. для ведення особистого селянського господарства

 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) безоплатно у власність гр. Пилипюк В.В.

 37. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Підцерковного А.А. та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Підцерковній Я.А. для ведення особистого селянського господарства

 38. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Березюка І.С. та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Березюку І.І.

 39. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Юхимчука А.П. та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Зінчук М.А.

 40. Про припинення права користування земельною ділянкою та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Продун М.Ф.

 41. Про надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Рижику М.О. для ведення особистого селянського господарства за межами смт. Демидівка

 42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Романюк М.М. для ведення особистого селянського господарства

 43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Рябонець Н.О.

 44. Про затвердження технічної документації та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Склезь Л.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 45. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Стецюка М.М.

 46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Стецюк М.С. для ведення особистого селянського господарства

 47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Стецюку Р.М. для ведення особистого селянського господарства

 48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Стецюку С.М. для ведення особистого селянського господарства

 49. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами с. Ільпибоки

 50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель масивів сільськогосподарського призначення за межами с. Рудка

 51. Про надання дозволу ТзОВ “СБЕ Рівне Україна”на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами с. Хрінники

 52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) безоплатно у власність гр. Ходорчук Г.Я.

 53. Про припинення права користування земельними ділянками гр. Пізгор Є.У., Ходорчук Г.Я.та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Ходорчук І.С. для ведення особистого селянського господарства

 54. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Хом’яку А.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

 55. Про затвердження технічної документації та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Хращук А.Є. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Царику В.В. для ведення особистого селянського господарства

 57. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Романюк М.М. та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Царик Ю.В.

 58. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) безоплатно у власність гр. Чижовій Г.Б.

 59. Про затвердження технічної документації та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Дейнеці Ю.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 60. Про затвердження технічної документації та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Колодинській Л.Є. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 61. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Кулака О.А. та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кулаку О.О. для ведення особистого селянського господарства

 62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 10 років земельної ділянки гр. Мацієвському В.О.

 63. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок гр. Михалюку С.М. для ведення особистого селянського господарства

 64. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок гр. Німчуку І.Є. для ведення особистого селянського господарства

 65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Пасічнику О.А. для ведення особистого селянського господарства

 66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 10 років земельної ділянки гр. Петруку О.С.

 67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 7 років земельної ділянки гр. Романюку А.М.

 68. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стехи Ю.К.

 69. Про затвердження технічної документації та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Сургенту Ю.Ю. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 70. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) безоплатно у власність гр. Тарасюк Т.П.

 71. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Толочику В.Л. для ведення особистого селянського господарства

 72. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Васеньову В.М. для ведення особистого селянського господарства

 73. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Константиновій Л.М. для ведення особистого селянського господарства

 74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 7 років земельної ділянки гр. Шевчук Ю.С.

 75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Шереметі В.І. для ведення особистого селянського господарства

 76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Юрчуку В.П. для ведення особистого селянського господарства

 77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Юрчуку Р.В. для ведення особистого селянського господарства

 78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 7 років земельної ділянки гр. Панкратій С.В.

 79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 49 років земельної ділянки ТзОВ «Хавест-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

 80. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Хмілю Ю.М. для ведення особистого селянського господарства

 81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 7 років земельної ділянки гр. Андрушко А.М.

 82. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Буйволюку М.О.

 83. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кондратюку М.П. для ведення особистого селянського господарства

 84. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кондратюк Н.М. для ведення особистого селянського господарства

 85. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Коновальській С.С. для ведення особистого селянського господарства

 86. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Коновальському О.В. для ведення особистого селянського господарства

 87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кордупель Т.В. для ведення особистого селянського господарства

 88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кулаку О.А. для ведення особистого селянського господарства

 89. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Нарусевич Н.В. для ведення особистого селянського господарства

 90. Про встановлення стартового розміру річної орендної плати та продаж права оренди земельної ділянки строком на 25 років на конкурентних засадах (земельних торгах)

 91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 30 років земельної ділянки гр. Ковальчуку Ю.О.

 92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Радіон С.С.

 93. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами с. Рудка, с. Ільпибоки

 94. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок за межами смт Демидівка та с. Рудка на території Демидівської селищної ради

 95. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Багінській Т.С., Ткачу М.Г.

 96. Про внесення змін в пункт 1 рішення Демидівської селищної ради від 01.10.2020 року № 2092

 97. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності в с. Вовковиї Рівненської області

 98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки за межами с. Глибока Долина на території Демидівської селищної ради

 99. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) за межами с. Хрінники, с. Рудка, смт. Демидівка Рівненської області

 100. Про звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Демидівської селищної ради у 2020 році

 101. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки в смт Демидівка вул. Луцька

 102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду строком на 10 років земельної ділянки гр. Кисілю В.Є.

 103. Про затвердження Програми локалізації та недопущення поширення борщівника Сосновського на території Демидівської селищної ради на 2021-2025 роки

 104. Про Програму «Протидія тероризму на території Демидівської територіальної громади протягом 2021-2025 років»

 105. Про внесення змін до рішення Демидівської селищної ради від 24 грудня 2019 року №1316 «Про Програму соціально-економічного розвитку Демидівської селищної ради на 2020-2022 роки»

 106. Про надання згоди управлінню освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради на списання майна комунальних закладів

 107. Про Положення про аукціонну комісію для продажу об’єктів малої приватизації Демидівської селищної ради

 108. Про внесення змін у рішення селищної ради від 14 березня 2019 року №753

 109. Про надання приміщення для проведення освітнього процесу комунального закладу «Демидівська дитяча школа мистецтв»

 110. Про затвердження акта приймання-передачі майна комунального підприємства «Дитячий санаторій «Хрінники» Демидівської районної ради Рівненскої області у комунальну власність Демидівської територіальної громади в особі Демидівської селищної ради

 111. Акт приймання-передачі

 112. Акт приймання-передачі

 113. Акт приймання-передачі

 114. Акт приймання-передачі

 115. Акт приймання-передачі

 116. Акт приймання-передачі

 117. Акт приймання-передачі

 118. Акт приймання-передачі

 119. Акт приймання-передачі

 120. Акт приймання-передачі

 121. Акт приймання-передачі

 122. Акт приймання-передачі

 123. Про затвердження акта приймання-передачі майна комунального некомерційного підприємства «Демидівська центральна районна лікарня» Демидівської районної ради у комунальну власність Демидівської територіальної громади в особі Демидівської селищної ради

 124. Акт приймання-передачі

 125. Про затвердження акта приймання-передачі майна комунального закладу «Вовковиївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Демидівського району Рівненської області» у комунальну власність Демидівської територіальної громади в особі Демидівської селищної ради

 126. Акт приймання-передачі

 127. Про затвердження Передавального акту Вовковиївської сільської ради

 128. Передавальний акт

 129. Про затвердження акта приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Демидівського району у комунальну власність Демидівської територіальної громади в особі Демидівської селищної ради

 130. Акт приймання-передачі

 131. Про врегулювання питання розподілу повноважень щодо передачі в оренду комунального майна Демидівської селищної ради

 132. Про внесення змін до Програми житлово-комунального господарства, благоустрою, ремонту та утримання комунальних доріг Демидівської селищної ради на 2021 рік

 133. Про затвердження Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України та інших військових формуваннях, підтримки заходів з мобілізаційної підготовки та територіальної оборони у Демидівській селищній раді на 2021-2023 роки у новій редакції

 134. Про Комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Демидівської селищної ради на 2021-2025 роки

 135. Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Демидівській селищній раді на 2021 - 2023 роки

 136. Про структуру комунальної організації «Добробут» Демидівської селищної ради

 137. Про введення державних реєстраторів до структури і штатної чисельності апарату виконавчого комітету та виконавчих органів Демидівської селищної ради

 138. Про внесення змін до структури і штатної чисельності апарату виконавчого комітету та виконавчих органів Демидівської селищної ради

 139. Про звіт щодо виконання бюджету Демидівської селищної об’єднаної територіальної громади за 2020 рік

 140. Про внесення змін до бюджету Демидівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік