Фото без опису

Як надавати першу медичну допомогу, зупиняти кров та запускати серцебиття навчав 1 березня в Демидівці завідувач підстанції екстреної медичної допомоги Петро Іванюк. Навчання організовано на базі КЗ «ЦФЗН «Спорт для всіх» Демидівської селищної ради.

«Наразі тема першої медичної допомоги у всіх на устах. За один день на тренінг зареєструвалися понад 20 осіб. І це просто кричить про актуальність. Адже зараз настав той час, коли перша медична допомога – може врятувати життя», – розказують організатори.

Цього дня присутні власноруч спробували накладати джут при кровотечах, проводити серцеву реанімацію, а також рятувати постраждалого від удушення та вдавлення.

Медики наголошують, що перед тим, як надавати допомогу постраждалому, потрібно, перш за все, зателефонувати до екстреної медичної допомоги та викликати лікарів.

«Коли ви викликаєте швидку. То диспетчеру вкажіть точну адресу виклику та симптоми постраждалого. Зберігайте спокій та дійте максимально чітко та швидко», – акцентував Петро Андрійович.

Організатори розповідають, що подібні навчання медики проводитимуть доти, доки буде потреба для отримання знань і навиків місцевих. Зареєструватися можна за телефоном 098-8829752 (Viber, Telegram).

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису