Фото без опису

Дві фізичні особи, які утримують в своїх господарствах 3 і більше корів, минулого року отримали за кошти обласного бюджету часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння. Це жителі сіл Вовковиї і Вербень.

Нагадаємо, на Рівненщині діє Комплексна програма розвитку агропромислового комплексу області на 2018 – 2022 роки. Нею передбачено часткове відшкодування фізичним особам за рахунок коштів обласного бюджету вартості придбаних установок індивідуального доїння (доїльних апаратів) в розмірі 70 відсотків вартості, але не більше 7 тисяч гривень за одну установку. 

Загалом у 2021 році таке відшкодування надали 44 жителям області. Всі вони подали заявки та документи на розгляд профільної комісії. За програмою виплата часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння здійснюється фізичній особі за закуплену для власного користування нову доїльну установку. Для цього потрібно утримувати у своєму господарстві не менш як трьох корів, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку.

Прийом документів на часткове відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння проводиться щомісяця до 10 числа за адресою: 33013, м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 213, Колесник Тетяна Георгіївна, моб. тел 068 649 86 48.

Фото без опису