Платники Демидівської та Боремельської громад протягом січня сплатили армії  майже 250 тис грн «патріотичного податку»

Протягом січня 2022 року платники Демидівської та Боремельської громад сплатили 248,3 тис грн військового збору для реформування української армії. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження «патріотичного податку» збільшились на  43 тисячі гривень або на  20  відсотків.

Військовий збір, який спрямовується на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

Мешканці краю, враховуючи актуальність призначення цього платежу, відповідально ставляться і до нарахування, і до сплати військового збору.

Платниками військового збору, відповідно до податкового законодавства, є:

- фізична особа-резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи;

- фізична особа-нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;

- податковий агент.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX