Фото без опису

Місцеві бюджети Дубенського району за січень 2022 року отримали від малого бізнесу 18,1 млн гривень єдиного податку

За січень 2022 року до місцевих бюджетів Дубенського району  від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 18,1 мільйонів гривень єдиного податку. Надходження єдиного податку за підсумками січня поточного року на 22 відсотки, або 3,2 млн гривень перевищують минулорічні показники за аналогічний період.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджетів громад Дубенського району сплатили сільськогосподарські товаровиробники, їх внесок –  8,9 мільйонів гривень. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 731,4 тисячі гривень єдиного податку. За цей же час підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування,  поповнили бюджет на 8,5 млн гривень єдиного податку.

Позитивна динаміка зі сплати єдиного податку спостерігається за усіма категоріями платників, що обрали спрощену систему оподаткування.

Сумлінні представники малого та середнього бізнесу, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, розуміючи важливість сплати податків, щомісяця роблять свій фінансовий внесок у добробут територіальних громад.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX