Підсумки обласної виставки «Новорічна композиція»

Відповідно до наказу  комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради №04 від 28.01.2022 року "Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" в грудні 2021 року було проведено обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», метою і завданням якої  є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні, виховання громадянина України на багатовікових культурних традиціях народу.

Більше 900 робіт подали школярі та учнівські колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти 64 територіальних громад Рівненської області. Активну участь прийняли і вихованці Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради. На виставку було представлено 10 робіт наших гуртківців - і всі роботи високо оцінено.

Згідно з рішенням журі за високий рівень виконання роботи нагороджено  дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможця обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» - РЯСКУ Іллю, вихованця гуртка «Оригамі» КЗ «Демидівський Будинок творчості школярів» Демидівської селищної ради  за роботу «Красуня» (керівник РЯСКА Ірина).  Роботу відправлено  на Всеукраїнську виставку у м.Київ.

А також, за високий рівень виконання робіт нагороджено дипломами комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»:

РЯСКУ Ярослава, вихованця гуртка бісероплетіння «Намистинка»  (керівник МАКСИМЮК Жанна);

ПАВЛЕНКО Анну, вихованку гуртка «В’язання гачком» (керівник КНЯЗЬ Алла);

ШАУЛУ Андрія, вихованця гуртка бісероплетіння «Намистинка»  (керівник МАКСИМЮК Жанна);

КОХАНЮК Ольгу, вихованку гуртка «Оригамі» (керівник РЯСКА Ірина);

ПІЗУ Дарію, вихованку гуртка «Оригамі»  (керівник КНЯЗЬ Алла);

ДМИТРУКА Сергія, вихованця гуртка «Плетення на рамках»  (керівник САЛІЙЧУК Марія);

СТРІЛЬЧУК Орисю, вихованку гуртка «Оригамі»  (керівник РЯСКА Ірина);

ОМЕЛЬЧУК Наталію, вихованку гуртка «Народна вишивка»  (керівник ТУРОВСЬКА Галина);

САЛІЙЧУК Анну, вихованку гуртка «Плетення на рамках»  (керівник САЛІЙЧУК Марія);

Педагогічий колектив Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Дубенського району (директор ГУСАРЕВИЧ Людмила) відзначено подякою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за пропаганду серед учнівської молоді бережливого ставлення до природи, сприяння розвитку флористичного мистецтва та активну участь у обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Відзначили подякою комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради голову Демидівської селищної ради Дубенського району - РАДЧЕНКА Сергія, за активну участь в організації відбіркового етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Тож побажаємо нашим вихованцям, ще більше перемог!