Строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Радивилівська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області нагадує, що річна податкова декларація про майновий стан і доходи подається у такі строки:

-до 09.02.2022 включно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи мають  фізичні особи – підприємці (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування).

Якщо фізична особа – підприємець (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності, такі доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи зазначаються в річній податковій декларації, що подається у строк, визначений п.п. 49.18.5 п. 49.18 ст. 49 ПКУ.

о 30.04.2022 включно – громадяни, які відповідно до розділу IV ПКУ зобов’язані подати податкову декларацію, та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Якщо у платника податку відсутні підтвердні документи щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел і суми сплаченого ним податку в іноземній юрисдикції, оформлені відповідно до ст. 13 ПКУ, то згідно з п. п. 170.11.2 п. 170.11 ст. 170 ПКУ такий платник зобов’язаний подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою заяву про перенесення строку подання декларації до 31 грудня року, наступного за звітним. Заява подається до 01.05.2022 (граничний термін подання декларації).

-по 31.12.2022 включно – громадяни, які мають право на податкову знижку.

Платники податків – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, повинні подати податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду

У 2022 році податкову декларацію про майновий стан і доходи подають  за формою, затвердженою     Наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 № 859 у редакції Наказу Міністерства фінансів України від 17.12.2020 № 783.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»