Фото без опису

До зведеного бюджету платниками Дубенського району сплачено 5,3 млн грн податкового боргу

За рахунок погашення податкового боргу за 2021 рік до зведеного бюджету надійшло 5,3 млн грн. З цієї суми до державного бюджету надійшло  3,7 мільйонівгривень, до місцевих скарбниць – 1,6 мільйонів гривень.

До боржників застосовуються як застережні заходи (направлення податкової вимоги, самостійне визначення боржником джерел погашення податкового боргу, реєстрація податкової застави, розстрочення сплати грошових зобов’язань та податкового боргу), так і заходи примусового характеру (позовні заяви до суду про стягнення заборгованості, виставляються інкасові доручення на рахунки боржників в установах банків ).

Фахівці відділу по роботі з податковим боргом направили боржникам 405 податкових вимоги, склали 246 актів опису майна у податкову заставу.  Крім того, подали до суду 95 позовів на суму 7368 тис грн  про надання дозволу на погашення недоїмки за рахунок стягнення коштів з банківських рахунків та вилучення готівки у боржників.

Минулого року до зведеного бюджету також надійшло 83,1 тис. грн від реалізації безхазяйного майна. Зокрема, держбюджет отримав 45,3 тис грн, а місцеві – 37,8 тис. гривень.

Нагадаємо, що переглянути інформацію щодо наявності/відсутності податкового боргу можливо з допомогою електронних сервісів ДПС, в «Електронному кабінеті платника» та можна провести звірку в Центрі обслуговування платників за місцем реєстрації.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»