Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад.

Демидівська селищна рада посіла 3 місце серед громад Рівненської області у зазначеному рейтингу, набравши 59,81 балів. Нас обійшли лише Дубенська міська та Клесівська селищна ради.

Варто зазначити, що у цьому рейтингу Демидівка демонструє сталість і постійний розвиток. Минулого року Демидівка зайняла 4 місце. За 2021 рік пророблено значну роботу з підвищення інституційної спроможності і це дозволило піднятися громаді на одну сходинку.

Рейтинг є продуктом проєкту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», має сукупність суб’єктивних оцінок експертів проєкту, які беруть за основу максимально об’єктивну інформацію з доступних джерел.