Сьогодні свій День народження відзначає Демидівський селищний голова Сергій РАДЧЕНКО!

Шановний Сергію Івановичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму і відданого служіння на благо жителів Демидівської  громади, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів  та добробуту!

Добро і щастя хай шле Вам доля, добрих і вірних друзів, міцного здоров’я та достатку.  А віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Зичимо, щоб і надалі Ваша наполеглива  праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям.  Хай Вас завжди зігріває  тепло людської подяки за добрі справи !

Божого благословення Вам на добрі задуми та звершення.

З повагою та найкращими побажаннями колектив, виконавчий комітет  та депутатський корпус Демидівської селищної ради.