ДУБЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР № 1 ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

інформує:

17.01.2022 року в приміщенні Дубенського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, із дотриманням карантинних норм і обмежень, головним юристом відділу«Млинівського бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання БВПД Романом Баласом організовано роботу дистанційного консультаційного пункту з метою надання безоплатної правової допомоги засудженим, щодо яких за рішенням суду та, відповідно, до закону застосовуються наглядові, соціально-виховні заходи.

Роман Балас провів лекцію та ознайомив всіх присутніх з системою безоплатної вторинної правової допомоги та всім бажаючим суб’єктам пробації надав безоплатну правову допомогу особисто.

Клієнтів пробації цікавило, зокрема, надання такої допомоги у вирішенні земельних питань, отримання належних документів особі без громадянства, також можливість отримання матеріальної допомоги від громади особі, яка має статус учасника бойових дій.

Окрім суб’єктів, що були присутні на лекції зверталися і інші суб’єкти пробації які згідно своїх обов’язків встановлених судом з’являлися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації.

По закінченню роботи консультаційного пункту була проведена робоча зустріч  головного  юриста  відділу «Млинівського бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання БВПД Романа Баласа з працівниками сектору пробації, в ході якої узгоджені питання щодо залучення фахівців уповноважених органів з питань пробації до реалізації заходів, передбачених пілотним проєктом «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», запровадженого спільним наказом Міністерства юстиції України та Генеральною прокуратурою України від 21.01.2019 року                № 172/5/10.

Окрім того, погоджено системне інформування суб’єктів пробації про їх право на отримання безоплатної правової допомоги та розміщено на стенді службового кабінету сектору пробації  графік роботи «Млинівського бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання БВПД.

Начальник Дубенського районного сектору № 1

філії Державної установи «Центр пробації»

у Рівненській області

капітан внутрішньої служби                                      Володимир ФЕДІНЧИК