Запрошуємо долучитися до Відкритого чемпіонату Демидівщини з лову риби на мормишку, який відбудеться 30 січня 2022 року.
Місце проведення: Рівненська область, Дубенський район, біля с. Лішня (ставок Жабичі)
Початок: 08:00 год.

Людей, які захоплюються риболовлею, дуже багато. Хтось рибалить сам, хтось з друзями, але коли риболовля проходить у форматі змагань – вона наближає любителів до рівня професіоналів. Крім того, риболовля – це чудова альтернатива проведення вільного часу. А можливо, ми виявимо через такі заходи майбутніх чемпіонів України та світу. Тому мета чемпіонату – популяризувати риболовний спорт серед жителів Демидівщини, а також сприяти організації корисного дозвілля.

У змаганнях можуть взяти участь всі бажаючі любителі риболовлі. Для ознайомлення із положенням та реєстрації перейдіть за посиланням https://forms.gle/PqAEMXJGNzzUK9kH7

У програмі заходу:
- змагання із зимової риболовлі;
- традиційний рибальський обід для всіх учасників та гостей чемпіонату;
- урочисте нагородження переможців риболовних змагань.

У разі виникнення запитань - звертатися за тел. (097) 517-38-38 (Василь Березюк), (096) 950-27-88 (Сергій Щербатюк)