Фото без опису

На обороноздатність країни платники Дубенського району перерахували майже 65 млн грн

Протягом 2021 року з легальних доходів платників Дубенського району до держбюджету сплачено 64,9 млн гривень військового збору. Надходження перевищили минулорічні  показники на 19,1 млн грн, а темп приросту 41,6 відсотки.

У грудні наші краяни сплатили до державної скарбниці майже 9,6 млн грн «патріотичного» збору. У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст надходжень складає 3,7 млн. грн.

Важливим джерелом наповнення державної казни є робота податкових органів з легалізації ринку праці та протидії виплатам неофіційних заробітних плат. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. І позитивна динаміка зростання надходжень військового збору – це підтвердження того факту, що все більше роботодавців відмовляються від виплат заробітної плати в «конвертах» та офіційно оформлюють працівників.

Сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні. 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»