З 26 листопада по 24 грудня проводилось опитування громадської думки щодо впровадження громадського бюджету (бюджету участі) у Демидівській територіальній громаді. Як відомо, вперше відібрано проєкти бюджету участі було ще у 2019 році, тоді ж були розроблені і прийняті відповідні нормативно-правові акти. Цього року відбір проєктів проведено вдруге.

Опитування проводилося з метою збору зауважень і пропозицій для покращення механізму бюджетування. Нижче пропонуємо ознайомитися із узагальненими результатами опитування, які будуть враховані у процесі внесення змін до Положення про бюджет участі.

Загалом в опитуванні взяли участь 43 респонденти, з них 74% - жінки та 26% - чоловіки. 40% опитаних складають вікову категорію 36-45 років, 28% - 26-35 років, решта – інші вікові категорії.

Окрім цього, від наших партнерів з проєкту "Civic tech - інструмент якісної взаємодії" ми отримали набір мерчу тож серед учасників опитування розіграно 4 рюкзаки з логотипами інструментів громадської участі.