Ось і закінчується 2021 рік.  Цей рік приніс для нас та наших вихованців багато приємних новин та сюрпризів, а  ще багато  перемог  у різноманітних конкурсах та фестивалях. Чергові перемоги для нашого закладу принесли юні художники. В грудні відбулися конкурси:  Міжнародний багатожанровий двотуровий конкурс «Миколайські зірки-2021» за підтримки Міністерства культури та сприяння головного управління культури міста Прага, Чеської республіки. Завданням конкурсу є виявлення та підтримка талановитої молоді, зміцнення міжнародних культурних зв’язків і розвиток творчої співпраці, популяризація різних напрямків жанрів  національних культур.  В номінації «образотворча та декоративно-прикладна творчість» школу представила Сиско Вікторія, та отримала лауреата II ступеня. Наступний творчий фестиваль-конкурс мав назву  «ART-FEST 2021» де свої роботи продемонстрували учні Шаранда Ольга, яка за підсумками журі отримала I місце та Садовська Софія, яка нагороджена дипломом лауреата II премії. Щиро вітаємо діток та викладача Маліновську Оксану Миколаїївну з творчими досягненнями! Бажаємо і надалі розвивати свій талант, отримувати задоволення  та здобувати успіхів!