ДУБЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР № 1

ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ»

У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Інформує:

День Святого Миколая Чудотворця – одне з найсвітліших і найрадісніших релігійних свят в усіх християн світу, що сповнене теплом, турботою та любов’ю, пов’язане з милосердям і щедрістю. Українці також здавна вважають Святого Миколая своїм покровителем, вихователем та заступником дітей і юнацтва.
         Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто потребує. Наймолодшим він приносить подарунки, а дорослих спонукає до милосердя, співчуття та доброти.

Тож нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань!

З нагоди традиції та на щирих людських емоціях і доброзичливості колектив підрозділу пробації привітав підоблікового зі святом! Щирі побажання лунали на недопущення надалі будь-яких правопорушень та батьківському насталені бути гідним членом нашого суспільства!

Начальник сектору

капітан внутрішньої служби                                           Володимир ФЕДІНЧИК