16 грудня у сесійній залі селищної ради пройшо засідання молодіжної ради. Перш за все, перед молоддю виступила членкиня правління Української Асоціації Молодіжних Рад Романна Павлюк. Обговорили можливість приєднання нашої молодіжної ради до асоціації та одностайно прийняли позитивне рішення.

Далі присутні ознайомилася із результатами опитування щодо залучення молоді Демидівської територіальної громади до громадського життя, які презентувала Іванна Ковальчук.

Наступним питанням розглянули проєкт Програми розвитку молодіжної політики на території Демидівської територіальної громади на 2022-2024 роки. Далі документ очікує затвердження на сесії селищної ради.

Також приступили до розроблення плану роботи Молодіжної ради при Демидівській селищній раді на 2022 рік.

На завершення прийняли рішення про включення до складу Молодіжної ради нових членів – представників ВПУ №25 – Аліна Добринська, Уляна Лець, Андрій Сосенюк, та жителя с. Солонів Юрія Харчука.