Вона зелена і пухнаста,
Весела, радісна й срібляста,
Ялинка вогниками грає,
З Новим Роком всіх вітає.

Великою радістю для дітей і дорослих, напередодні Дня Святого Миколая, стало відкриття головної ялинки у селищі.

З Днем Святого Миколая, прийдешніми новорічно-різдвяними святами привітав дітей, а також усіх, хто вірить у справжні дива селищний голова Сергій Радченко. Побажав присутнім міцного здоров’я та всіляких гараздів у Новому році. Радості, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки, а також приємних подарунків і довгожданого миру в Україні.

Фото без описуФото без опису

Після теплих слів привітань сталася подія, заради якої малюки та дорослі зібралися разом: ефектно, святково, яскраво та під гучні оплески, радісні дитячі вигуки спалахнули вогники новорічної красуні.
Щирі емоції, сміх і радість панували біля ялинки. Звучали гарні пісні та мелодії, побажання щастя, здоров’я, добробуту, святкового настрою.
Тут було все, щоб створити хороший настрій і зберігати його протягом усіх Новорічних свят.

Фото без описуФото без опису

Гостей вітали Святий Миколай, Снігуронька, а також Дарина Панасюк, Тимофій Стецюк – учень ОЗ Демидівського ліцею, дитячий хор КЗ «Дитяча школа мистецтв», вокальний дитячий ансамбль «Калиновий цвіт» ОЗ Демидівського ліцею, руханка від наймолодших артистів свята, Ольга Березюк – учениця КЗ «Дитяча школа мистецтв», Дарина Новіцька – вихованка Будинку творчості школярів, дитячий вокальний ансамбль «Візерунок» Будинку творчості школярів, танцювальний флешмоб від тренера-викладача КЗ "ЦФЗН "Спорт для всіх" Володимира Колесника, Тимофій Панчук – вихованець Будинку творчості школярів, учні КЗ «Дитяча школа мистецтв», вокальний жіночий ансамбль «Калинове гроно».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Всі веселились, фотографувались біля святкових фотозон та з нетерпінням чекали подарунків. Святий Миколай зі своїми помічниками щедро роздавав солодощі малечі та давав настанову бути слухняними.