Шановні судді та працівники судів!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників суду!

Ви обрали нелегку, відповідальну, але водночас цікаву й гідну професію. Ви присвятили своє життя важливій справі — служінню правосуддю. Саме від Вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

Тож нехай Вашу почесну працю завжди супроводжує успіх. Хай у ваших помислах завжди буде мудрість, у службових справах – чесність, у серцях – добро. Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у Вашій щоденній роботі. Нових Вам професійних звершень на ниві благородного служіння його величності Закону, утвердження незалежності та демократизму на теренах нашої Української держави.

З повагою,

селищний голова                                                                            Сергій РАДЧЕНКО