Пам'ятка щодо виявлення осіб, які можуть прибути в регіон для проведення диверсійно-розвідувальної та терористичної діяльності в інтересах іноземних спецслужб та пов'язаних з ними протиправних організацій.

• 837

До селищної ради надійшов лист Служби безпеки України в Рівненській області щодо реальної загрози вчинення на території нашої країни злочинів терористичного та диверсійного характеру, в тому числі спрямованих на дестабілізацію діяльності об’єктів критичної інфраструктури.

Зокрема, агресивні дії Російської Федерації (далі РФ) та створених нею псевдоутворень полягають у застосуванні воєнної сили, а також технологій гібридної війни, які характеризуються взаємодією спеціальних служб, розвідувальних органів та військових формувань РФ зі злочинними озброєними угрупуваннями, найманцями, іншими кримінальними елементами, діяльність яких координується і здійснюється за єдиним задумом планом із активними застосуваннями засобів пропаганди, саботажу, навмисного завдання шкоди, диверсії і терору щодо України.

При цьому, представники вищезгаданих протиправних структур неодноразово оголошували погрози щодо намірів вчинення терористичних та диверсійних актів на військових об’єктах України, підприємствах критичної інфраструктури.