Платники Дубенського району спрямували до держбюджету понад 701 мільйон гривень

За 11 місяців 2021 року від платників податків Дубенського району до державного бюджету надійшло 701,4 млн гривень. Як зазначила начальник Дубенського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Рівненській області  Ніна Бакулевич, це на 273,5 млн гривень більше, ніж торік.

З легальних доходів мешканців Дубенського району до дербюджету сплачено 179,7 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, рівень минулого року перевищено на 42,6 мільйони гривень.

Компанії і підприємці спрямували 366,7млн грн податку на додану вартість, що порівняно із відповідним періодом 2020 року надходження збільшились на 158,4 млн грн або на 76 відсотків,

Від юридичних осіб до Державного бюджету України надійшло 82,3 млн грн податку на прибуток. Зазначений показник на 50,8 млн гривень перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

Надходження військового збору склали 55,3 мільйони гривень, зростання до показника минулого  року – 15,4 млн гривень.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»