Шановні депутати, працівники та ветерани

органів місцевого самоврядування!

Шановна громадо Демидівщини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування! Це свято кожного, хто вболіває за проблеми та дбає про розквіт і зростання нашої громади.

Висловлюю вдячність депутатам селищної ради, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, компетентність  та відповідальність. Саме Ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного бути почутим. Нехай цей урочистий день додасть натхнення й наполегливості у спільній справі подальшого розвитку Демидівської територіальної громади.

Як селищний голова скажу, що для мене головне - зробити нашу громаду сучасною та процвітаючою. Я завжди готовий підтримати Ваші ідеї та ініціативи.

Бажаю кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги. Миру, злагоди, родинного затишку Вам та Вашим сім’ям.

З Днем місцевого самоврядування!

З повагою,

селищний голова                                                        Сергій РАДЧЕНКО