Підсумки І етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

З метою забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді 01-02 грудня 2021 року серед учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Демидівської селищної ради проведено І етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Участь у конкурсі взяли 72 учні з 8 закладів загальної середньої освіти Демидівської ТГ. Учасники продемонстрували високий рівень знань і  творчий підхід до виконання завдань.

За рішенням оргкомітету і журі І етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцями визнано:

№з/п

ПІБ учасника

Заклад освіти

Максимальна кількість балів

Кількість набраних балів

Місце

ПІБ вчителя, який підготував

3 клас

1

Коцюбей Валерія

Рудківська гімназія

40

36

І

Клим'юк Г.Д.

2

ГорайчукЮліанна

ОЗ Хрінницький ліцей

35

ІІ

Кременовська Р.В.

3

Жученя Суламіта

Вовковиївський ліцей

33,5

ІІІ

Януш М.М.

4 клас

1

Міцюк Дарина

Рудківська гімназія

40

37

І

Петрик Г.М.

2

Бігунська Анна

Острівська гімназія

36

ІІ

Вдодович М.В.

3

Захарчук Надія

Вербенський ліцей

35,5

ІІІ

Похила В.І.

5 клас

1

Лук'яюк Анна

Рудківська гімназія

30

30

І

Гончарук В.Г.

2

Скрит Маргарита

Вовковиївський ліцей

29

ІІ

Піраник О.М.

3

Горайчук Віталіна

ОЗ Хрінницький ліцей

27

ІІІ

Горайчук Н.М.

6 клас

1

Вишнякова Крістіна

ОЗ Хрінницький ліцей

30

29

І

Горайчук Н.М.

2

Данилюк Дарина

ОЗ Демидівський ліцей

28

ІІ

Рослюк Г.І.

3

Жученя Ольга

Вовковиївський ліцей

27

ІІІ

Закотюк Н.І.

7 клас

1

Свіргун Лілія

Пляшевський ліцей

30

29

І

Ковальчук С.А.

2

Васильківська Дарина

ОЗ Демидівський ліцей

27

ІІ

Яцечко Л.С.

3

Клепач Мар’яна

Вовковиївський ліцей

27

ІІ

Закотюк Н.І.

4

Майдан Вікторія

ОЗ Хрінницький ліцей

26

ІІІ

Горайчук Н.М.

8 клас

1

Смалько Анна

Рудківська гімназія

40

38

І

Дяченко Т.Д.

2

Рижук Пелагія

Вовковиївський ліцей

37,5

ІІ

Піраник О.М.

3

Юхимчук Яна

Пляшевський ліцей

37

ІІІ

Ковальчук С.А.

9 клас

1

Яким'юк Аліна

ОЗ Хрінницький ліцей

40

36

І

Горайчук Н.М.

2

Суходольська Вікторія

Рудківська гімназія

35

ІІ

Кудак І.Л.

3

Заклинський Олександр

Вовковиївський ліцей

35

ІІ

Піраник О.М.

4

Качан Мар’яна

Пляшевський ліцей

30

ІІІ

Грицюк Г.Д.

10 клас

1

Топоровська Дарина

ОЗ Демидівський ліцей

45

43

І

Шаблій О.О.

2

Ковальчук Марія

ОЗ Хрінницький ліцей

41

ІІ

Салецька Т.С.

3

Клепач Вікторія

Вовковиївський ліцей

39

ІІІ

Закотюк Н.І.

11 клас

1

Вараницька Мирослава

ОЗ Демидівський ліцей

45

43,5

І

Яцечко Л.С.

2

Бурковська Тетяна

ОЗ Хрінницький ліцей

43

ІІ

Салецька Т.С.

3

Рижук Софія

Вовковиївський ліцей

43

ІІІ

Закотюк Н.І.