Погодьтеся, не завжди є час і можливість відвідати фітнес-зал. Однак, це не привід забути про фізичну активність.  Сьогодні, в рамках соціального проєкту "Активні парки - локації здорової України", директор КЗ «ЦФЗН "Спорт для всіх"» Володимир Колесник провів онлайн-тренування для всіх бажаючих. Працівники Демидівської селищної ради теж взяли участь у заході.

Учасники мали змогу відволіктися від роботи, потренуватися з координатором проеку "Аактивні парки - локації здорової України". Робили різні фізичні вправи та одержали користні поради щодо тренувань та здорового способу життя.

Вчіться цінувати життя та радіти простим речам, адже щастя складається саме з них. Побільше всім позитивних емоцій, а тренування у цьому тільки допоможе. Будьте здоровими!