До уваги

власників сертифікатів земельних часток (паїв) на території с.Вовковиї Дубенського району Рівненської області зданих в оренду ТзОВ «Західна агровиробнича компанія»

ОГОЛОШЕННЯ!!!!!

Порядок денний зборів:

1.Збільшення розміру орендної плати за земельну частку(пай).

2.Повернення орендної плати за попередні роки.

3.Повернення громадянам примірників дійсних договорів оренди земельних часток (паїв).

На зборах при собі потрібно мати копію та оригінал  паспорта та ідентифікаційного номеру, правоустановчі документи на земельну частку (пай).

Захід буде проведено з дотриманням карантинних вимог.

Селищний голова                                                                Сергій РАДЧЕНКО