Сьогодні, 26 листопада, в смт Демидівка  відбулося відкриття тренажерного залу по вул. Миру 36А. Участь у заході взяли селищний голова Сергій Радченко, начальник відділу розвитку громад  та територій Рівненської обласної ради Олександр Дехтярчук, виконавчий директор ЗРНГО "Волинський ресурсний центр"  Руслана Стасюк.

Проєкт "Створення умов для змістовного фізичного розвитку шляхом облаштування тренажерного залу в смт Демидівка" реалізовано завдяки перемозі  у щорічному обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. На проєкт залучено 250,0 тис. грн, за рахунок коштів обласного бюджету у формі гранту – 100,0 тис. грн, із бюджету Демидівської селищної ради – 141,8 тис. грн, партнерів ФОП Цимбалюк Сергій Борисович, ГО «Сприяння розвитку села» – 8,2 тис.

Сучасний тренажерний зал, обладнання, інвентар – все радувало присутніх. Директор КЗ «ЦФЗН "Спорт для всіх"» Демидівської селищної ради Володимир Колесник презентував кожен із тренажерів. Це ідеальне місце для тих, хто піклується про своє здоров’я і фізичну форму. Зал поєднує в собі сучасний інтер’єр, широкий вибір професійного обладнання та кваліфіковану команду тренерів. Тут і бігова доріжка, орбітрек, штанга, лавка для жиму, канат для кросфіту, м’яч набивний, степ-платформа, м’яч гімнастичний, стійка під гантелі, стіл для армрестлінгу, шведська стінка. Загалом створені всі умови та зручності для комфортного проведення часу та отримання найвищих результатів.

З наступного року, як було зазначено директором КЗ «ЦФЗН "Спорт для всіх"», робота по розбудові спортивної інфраструктури не збавлятиме темпів.  Є напрацювання щодо встановлення тепер уже вуличного майданчика біля даного приміщення.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису