Сьогодні під головуванням заступника селищного голови – голови комісії Анатолія Бондара відбулося засідання комісії з питань Бюджету участі Демидівської територіальної громади. Під час засідання було опрацьовано паперові бюлетені, за допомогою яких жителі громади голосували за проєкти у пункті супроводу.

Загалом із урни вилучено 220 бюлетенів, з них 3 визнано недійними (відсутність особистого підпису, нерозбірливо заповнено дані, особі менше 16 років) та 217 бюлетенів визнано дійсними. Відповідальному адміністратору доручено внести результати офлайн-голосування у систему платформи електронної демократії EDEM до кінця робочого дня.

Нагадуємо жителям Демидівської громади, що онлайн-голосування за проєкти Бюджету участі триває до 23:59 21 листопада. Всі бажаючі мають можливість підтримати ідеї розвитку, які подані самими мешканцями.