Фото без опису

Платники Дубенського району сплатили майже 69 млн грн податку на прибуток

 

Упродовж січня-жовтня 2021 року платники податків Дубенського району перерахували до Зведеного бюджету України 68,9 млн грн податку на прибуток, що на 43,4 млн грн більше, ніж торік. До державного бюджету суб’єкти господарювання спрямували 62,2 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці отримали 6,7 млн грн податку на прибуток. Сплата перевищила очікувані надходження до держбюджету плюс 27,7 відсотка, до місцевих – плюс 36,8 відсотків. Додатково платники податків краю сплатили відповідно 13,5 млн грн та 1,8 млн гривень.

Цьогоріч у жовтні до зведеного бюджету платники сплатили 2,2 млн грн податку на прибуток, а це на 1,5 млн грн перевищило надходження аналогічного періоду минулого року. До державної казни надійшло 2 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці поповнились на 223 тис грн податку на прибуток.

Крім того до загального фонду зведеного бюджету цьогоріч у січні–жовтні надійшло 6,2 млн грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій. У порівнянні з показниками за аналогічний період 2020року надходження зросли на 3,7 млн гривень

 

Найбільшими платниками податку на прибуток є ПрАТ «Єврошпон-Смига», ТзОВ «Даліс Аутомотив Груп», ТОВ «Склоресурс», ТзОВ «Радивилівмолоко», ТОВ «Гюалос».

 

Об’єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень Податкового кодексу України.

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX