В історії України було багато трагічних періодів та подій.

У наш час в історію увійшла ще одна подія – Майдан… Саме 21 листопада починається відлік подій, які стали для України історичними, змінили нашу державу та наш народ і наше життя.

19 листопада, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи, біля пам'ятного знака Борцям за волю та незалежність України відбувся мітинг, який підготували та провели працівники КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради. У заході взяли участь заступник селищного голови Анатолій Бондар, працівники установ, організацій, жителі громади.

В цей день вшановуючи у думках та молитвах всіх хто поклав життя за наше майбутнє, покладено квіти до пам’ятного знаку Борцям за волю та незалежність України. Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих, хто віддав своє життя за незалежність країни.

Отці Демидівського благочиння ПЦУ відслужили поминальну панахиду за загиблими під час революції Гідності та на сході України.

Мітинг завершився виконанням гімну України і вірою в те, що герої не вмирають до того часу, поки жива людська пам'ять.

Захід проводився з дотриманням карантинних вимог.