Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Щиро вітаю Вас із професійним святом. Це свято об’єднує всіх тих, чия праця забезпечує одне з основних прав людини – право на інформацію. Для сучасного суспільства Ваша робота – дуже важлива. Адже зараз Ви не знайдете людини, яка б не користувалася можливостями телебачення, радіо, мережею Інтернет. Сьогодні це необхідні засоби для спілкування, отримання бажаної інформації, вирішення соціально-побутових, економічних, освітніх і медичних питань. Фактично весь світ ґрунтується на сучасних досягненнях засобів зв’язку.

Із нагоди свята зичу Вам, шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку, життєвої наснаги, реалізації творчих ідей, професійного зростання та нових здобутків!

З повагою.

селищний голова                                                         Сергій РАДЧЕНКО