Фото без опису

Платниками Дубенського району сплачено понад 9 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами

Протягом 10 місяців 2021 року платниками Дубенського району сплачено 9,1 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами.  У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження цього податку збільшились майже на 2,3 мільйона гривень.

Платником акцизного податку є особа – суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів. Об’єктом оподаткування акцизним податком є, зокрема, операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів це – продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну, промислових замінників тютюну та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших об’єктах громадського харчування.

До суб’єктів господарювання (у тому числі іноземних суб’єктів господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі роздрібної торгівлі, зокрема, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, – 200% вартості отриманої партії товару, але не менше 17000 гривень.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX