Платники Дубенського району сплатили   343,3 мільйонів гривень ПДВ

З початку року  підприємства Дубенського району наростили сплату податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів, робіт та послуг. Впродовж січня – жовтня 2021 року до державної скарбниці надійшло 343,3 млн.грн. Про це повідомила начальник Дубенського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Рівненській області Ніна Бакулевич.

Посадовець зазначила, що порівняно з показниками за аналогічний період 2020 року надходження по ПДВ збільшились на 173 млн грн.

Найбільшими платниками податку на додану вартість є ПП «Агро-Експрес-Сервіс», АФ «Камаз-Агро», ТОВ»Склоресурс».

За рахунок впровадження сервісних податкових новацій, електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ процес нарахування та сплати ПДВ, а також повернення бюджетних коштів підприємствам став максимально прозорим. Платники податків мають можливість самостійно відстежувати весь процес адміністрування податку через «Електронний кабінет».

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX