В рамках Проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України», який направлений на оздоровлення нації та створення вільного доступу до рухової активності, 09 листопада в смт Демидівка (вул.Відродження 6) відбулося відкриття локації «Активні парки». Даний проєкт передбачає облаштування в місцях масового відпочинку безперешкодного доступу громадян, зокрема осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності. На території локації розміщено інформаційний стенд, а також таблички з QR-кодами для сканування і можливістю переходу на ресурс з відеоуроками від провідних спортсменів та відомих особистостей з комплексами вправ різної складності. Під час презентації спортивного майданчика з вітальним словом звернувся до присутніх заступник Демидівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Анатолій Бондар, закликаючи мешканців громади до активних занять фізичною культурою та спортом.