Фото без опису

Єдиний податок є важливим джерелом наповнення місцевих скарбниць

Протягом січня-жовтня поточного року платники Дубенського району забезпечили надходження єдиного податку в сумі 98,8 млн гривень. Вказана сума перевищила надходження за аналогічний період 2020 року на 9,5 млн грн або на  10,6 відсотків.

 Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджетів громад Дубенського району  сплатили підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Внесок цих підприємців-фізичних осіб – 60,5 мільйонів гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 32,2 мільйона гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 6,1 мільйона гривень єдиного податку.

Нагадаємо, що суб’єкт господарювання, який є платником інших податків, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в п. 291.4 ст.291 Податкового кодексу, щодо кількості найманих осіб, обсягу доходу та здійснення певних видів діяльності.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX