Шановні працівники та ветерани соціальної сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята, яке відзначають в першу неділю листопада.

День працівника соціальної сфери – це не посада і не обов’язок це – покликання! Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і насамперед пенсіонери, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Роботу, яку Ви робите, не завжди видно на загал, проте вона залишається надзвичайно важливою. Ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування, даєте людям надію на краще, вчасно подаючи  руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим», стали сенсом життя. Не маю сумніву, що властивий Вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному працівнику соціальної сфери за щоденну нелегку працю.  Бажаю, щоб Ваше добро завжди поверталося до Вас сторицею. Міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, добробуту, злагоди та домашнього затишку, щирих посмішок та справжнього щастя у житті.

З повагою,

селищний голова                                                          Сергій РАДЧЕНКО