Фото без опису

*На Рівненщини податкові надходження перевищили 9 мільярдів гривень*Платники податків Рівненщини за підсумками десяти місяців 2021 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 9 мільярдів 692 мільйона гривень податків, які адмініструє Головне управління ДПС у Рівненській області. Це на 2 мільярда 52 мільйони гривень більше, ніж у січні-жовтні 2020 році.

Єдиного внеску за 10 місяців поточного року надійшло 5,5 млрд грн (на 27 %, або на 1,1 млрд грн більше за минулорічні надходження). Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС в області Віталій Чуй.

Він також зазначив, що до державного бюджету спрямовано 4,2 млрд грн, що на 1 млрд гривень, або 33,5 % перевищує минулорічні надходження. Надходження до місцевих бюджетів зросли майже на 22,5% та становлять понад 5,4 млрд гривень.

«Дякую всім платникам за своєчасно сплачені податки, адже високі показники надходжень до бюджету – результат їх сумлінної роботи», - зазначив Віталій Чуй.*Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX <https://t.me/infoTAXbot>”*