ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

на укладення договору оренди комунального майна за результатами проведення аукціону

Демидівською селищною радою  28 жовтня 2021 року укладено договір оренди  №17 - А на  оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради з гр.Клим’юком Миколою Васильовичем.

Процедура отримання майна –   за результатами  проведення повторного аукціону; об’єкт оренди - частина нежитлової будівлі  – «Будинок амбулаторії», загальною площею 16.47м2, що знаходиться за адресою вул.Грушевського150, с.Вовковиї, Рівненська обл., 35224, та облікується  на балансі комунального некомерційного підприємства «Демидівська центральна районна лікарня» Демидівської селищної ради Рівненської області, цільове використання об’єкта оренди – надання стоматологічних послуг, термін оренди 5 років.

Договір оренди  та акт прийому-передачі додаються.

Договір оренди

Акт прийому-передачі